Aktualności:

Dzień Matki – warsztaty w bibliotece

23 maja 2022 r w Bibliotece Głównej przy ul. Bożnicznej gościliśmy uczniów klasy 4 a ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łęcznej wraz z wychowawczynią.
Uczniowie wzięli udział w warsztatach,

W Bibliotece


W dniu 19.05. Bibliotekę Główną odwiedzili uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Łęcznej. W trakcie wizyty nasi goście zapoznali się z zasadami wypożyczania książek z…

„Maleństwa” z pierwszą wizytą w Bibliotece


16 maja dzieci z grupy „Maleństwa” z Publicznego Przedszkola nr 3 w Łęcznej wraz z Paniami odwiedziły Bibliotekę przy ul. Obrońców Pokoju 1.Dla większości dzieci, była to pierwsza…

„Krasnoludki” z Przedszkola nr 1 z wizytą w bibliotece


W dniu 16 maja 2022 r. do Biblioteki przy ul. Bożnicznej 21 z wizytą przyszły dzieci z grupy „Krasnoludki” z Przedszkola Publicznego nr 1 w Łęcznej.


Bibliotekarka Barbara Wójcik…


16 maja 2022 r w Bibliotece Głównej przy ul. Bożnicznej gościliśmy uczniów klasy 7 b ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Łęcznej wraz z wychowawczynią.

Uczniowie zwiedzili poszczególne…

Spotanie DKK

Dyskusyjny Klub Książki "Pod Różą" zaprasza na spotkanie 18 maja 2022 , godz. 16.00
w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej, Filia Nr 2, ul. Obrońców Pokoju…

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci i młodzieży w Filii nr 1


W związku z poczuciem zachwianego bezpieczeństwa w świecie, jaki dotychczas był nam znany, zdecydowaliśmy na ostatnim spotkaniu DKK, że na kolejnym poruszymy kwestię wojny. Filia nr 1,

„Krasnoludki” w bibliotece

W piękny majowy poranek do Filii nr 2 przy ul. Obrońców Pokoju 1 z wizytą przyszły dzieci z grupy „Krasnoludki” z Przedszkola Publicznego nr 4 w Łęcznej wraz z Paniami.
Bibliotekarka…

„Poznajemy zawód bibliotekarza” – warsztaty dla przedszkolakówKto na półkach książek ma bez liku i dba o książki oraz czytelników?
Skąd się biorą książki w bibliotece i jak należy o nie dbać?
Na te pytania szukaliśmy odpowiedzi wspólnie z…

Back to top