logo czerwone m

 

1. Organizator konkursu
. Organizatorem konkursu jest Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej.
2. Uczestnicy
. Konkurs jest dostępny dla wszystkich fotografujących od 14 roku życia z terenu Powiatu Łęczyńskiego.
3. Warunki konkursu
. Uczestnicy składają prace konkursowe w formie papierowej bądź elektronicznej ( płyta CD, pendrive) w siedzibie MGBP ul. Bożniczna 21 , 21-010 Łęczna , lub wysyłają e-mailem na adres biblioteki : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 30.04.2014r.
. Zdjęcia należy opisać podając imię i nazwisko autora oraz numer telefonu i/lub adres e- mailowy , rok wykonania zdjęcia i jego tytuł.
. Każdy uczestnik może złożyć lub nadesłać maksymalnie 3 prace.
. Format zdjęć minimum 15x21.
. Technika wykonania zdjęć jest dowolna.
4. Rozstrzygnięcie konkursu
. Komisja konkursowa wyłoni zwycięzców i ogłosi wyniki 13. 05.2014 r. na stronie internetowej biblioteki.
. Na autorów najlepszych zdjęć czekają nagrody.
5. Postanowienia końcowe
. Złożenie prac oznacza akceptację warunków konkursu.
. Zdjęcia nie będą zwracane. Z chwilą dostarczenia fotografie przechodzą na własność organizatora, który przejmuje autorskie prawa majątkowe do nadesłanych prac.
. Prace konkursowe mogą być opublikowane w mediach, na stronie internetowej organizatora, w różnych materiałach organizatora, bez honorarium, tylko w ramach promocji zgodnie z ustawą z dn. 04.02.1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz. U. 2000r. nr 80, poz. 904 z późniejszymi zmianami).
. Nagrody można odebrać po okazaniu dokumentu tożsamości lub legitymacji szkolnej w siedzibie MGBP Łęczna ul. Bożniczna 21, 21-010 Łęczna
. Uczestnictwo w konkursie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 z 1997r. z późniejszymi zmianami).