Organizator konkursu

1. Organizatorem konkursu jest Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna im. Zbigniewa Herberta w Łęcznej.

Uczestnicy

2. Konkurs jest dostępny dla wszystkich czytelników naszej biblioteki.

Warunki konkursu

3. Uczestnicy wykonują zdjęcie z książką wypożyczoną w naszej bibliotece i wysyłają je e-mailem na adres biblioteki : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na messenger’a Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej w Łęcznej do 06.05.2022r.

4. Zdjęcie należy opisać podając imię i nazwisko osoby biorącej udział w konkursie oraz numer telefonu.

Rozstrzygnięcie konkursu

5. Komisja konkursowa wyłoni zwycięzców i ogłosi wyniki 13.05.2022 r. na stronie internetowej oraz Facebook’u biblioteki.

6. Laureaci otrzymają nagrody i wyróżnienia.

Postanowienia końcowe

7. Złożenie prac oznacza akceptację warunków konkursu.

8. Z chwilą dostarczenia fotografie przechodzą na własność organizatora, który przejmuje autorskie prawa majątkowe do nadesłanych prac.

9. Dane osobowe, w tym wizerunek będą nieodpłatnie wykorzystywane i rozpowszechnianie za pośrednictwem dowolnej techniki i metody w materiałach promocyjnych i fotograficznych w celu realizacji Konkursu „Pokaż się z książką z naszej Biblioteki” – (przeprowadzenie konkursu, wyłonienie zwycięzców, przyznanie i odbiór nagród, promocja - umieszczenie danych osobowych i wizerunków na stronach www, facebooku) przez MGBP w Łęcznej.